Жителей Днепропетровщины приглашают на бесплатные кардиообследования

Уже в ближайшую субботу в областном кардиоцентре - День открытых дверей. Жители области смогут бесплатно и без предварительной записи пройти диагностические исследования сердца. Об этом сообщила директор Днепропетровского областного кардиологического центра Елена Луговая.

кардиоцентр
- Нині в області – місячник здоров’я. До акції долучився і наш заклад, – розповіла Олена Лугова. – У День відкритих дверей можна у позаробочий час перевірити основні показники крові та стан здоров’я серця. А ще – отримати консультацію кардіолога. Таку нагоду матимуть мешканці області вже найближчої суботи – з 8 до 12. Все – безкоштовно та без попереднього запису.
День відкритих дверей у кардіоцентрі пройде 10 жовтня.
Аби зробити обстеження, необхідно буде прийти натщесерце. При собі мати паспорт. Прийматимуть лише пацієнтів старших за 18 років.
Спочатку візьмуть кров на аналіз. Перевірять основні показники: рівень глюкози, холестерину, гемоглобіну. Після – зроблять електрокардіограму та УЗД серця. З отриманими результатами можна буде на місці звернутися до вузького спеціаліста. Він проконсультує та за необхідності надасть рекомендації.
Адреса Дніпропетровського обласного кардіологічного центру: м. Дніпро, вул. Князя Володимира Великого, 28.
Місячник «Медики за здоровий спосіб життя» проходить на Дніпропетровщині з 21 вересня до 21 жовтня.

Метки: бесплатно, кардиообследование