Житель Подгородного пойдет под суд за поджог камыша

К сожалению, пожары в экосистемах в первые апрельские дни происходят достаточно часто. Чаще всего установить виновников пожогов не представляется возможным. Но в Подгородном такого злоумышленника установили, о чем сообщается на фб-странице Новини Підгородненської міської ради 

пожаол

«За цей злочин, сьогодні були зібрані матеріали для кримінального провадження щодо жителя с. Хуторо-Губиниха, який запалив навпроти свого двору очерет. На жаль, за сьогодні внаслідок неоднократних підпалів в різних місцях вигоріло більше 20 га. очерету. Це сотні загиблих птахів та різноманітних тварин. Нанесена величезна шкода для екології та біорізноманіття нашого регіону. Я не знаю чи варті ми того, щоб чистити річку, ставки і робити освітлення з дорогами? В такі дні, хочеться всіх послати подалі і виїхати з країни. Стримує це зробити тільки те, що адекватних і свідомих громадян все ж більше і є для кого напрягатися.
Як і обіцяв, влаштуємо "чорний етап" життя для тих, хто палить очерет та луки.
На жаль, є вже декілька людей, які змогли уникнути кримінальної відповідальності завдяки відсутності прямих доказів, але, ми точно знаємо, що це вони. Так ось ви "хлопці" в чорному списку. Тепер тримайтеся, я знаю, що ви читаєте мої дописи, буде вам "допомога і сприяння"»,- отмечается в сообщении.

Ранее мы сообщали  о том, что на Днепропетровщине огонь уничтожил 4 гектара экосистемы.

Метки: камыш, поджог, суд