Житель Новомосковска скупал пистолеты и патроны

Новомосковской прокуратурой осуществляется руководство в уголовном производстве в отношении 40-летнего гражданина подозреваемого в совершении преступления, предусмотренного ч.1 ст.263 УК Украины (приобретение, хранение огнестрельного оружия и боевых припасов без предусмотренного законом разрешения). Пресс-служба Днепропетровской областной прокуратуры об этом сообщается следующее.
- За даними слідства, мешканець Новомосковська систематично купував у мережі Інтернет вогнепальну зброю та бойові припаси, отримував відправлення у відділенні пошти та у подальшому зберігав у себе вдома без передбаченого законом дозволу.
Під час санкціонованого обшуку за місцем мешкання чоловіка правоохоронними органами виявлено та вилучено 8 пістолетів, 10 револьверів, 326 патронів різного калібру, 1500 гільз, пластикові пляшки з порохом, магазини, станок для виготовлення патронів та інше. Після цього громадянина було одразу затримано.
Наразі йому повідомлено про підозру у скоєнні вказаного кримінального правопорушення та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування триває.

арс арс_3 арс_4 арс2

 

 

 

Метки: огнестрельное оружие, патроны