Житель Хмельницкого купил лечебную обувь сыночку заключенной из Каменского

Неожиданную помощь ребенку, который содержится вместе со своей матерью в секторе совместного проживания осужденных женщин с детьми в Каменской исправительной колонии (№34) получили из Хмельницкого. В группе «Південно-Східне міжрегіональне управління з ПВКП МЮ» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

бандеровец

-Напередодні Нового 2020 року в однієї з засуджених, котра відбуває покарання в установі та наразі утримується з дитиною у секторі сумісного проживання засуджених жінок з дітьми, народився хлопчик. Проте так сталося, що дитина народилась з клишоногістю. Медичні працівники заспокоїли засуджену та зазначили, що не треба впадати у відчай, оскільки ця хвороба досить успішно лікується. Вже впродовж кількох місяців адміністрацією установи та співробітниками медичної частини філії Державної установи «Центр охорони здоров'я Державної кримінально-виконавчої служби України» у Дніпропетровській та Донецькій областях вживаються заходи щодо проходження хлопчиком етапу корекції усіх елементів деформації стопи за рахунок гіпсових пов'язок у хірурга-ортопеда в закладі МОЗ міста Кам'янське. На теперішній час у хлопчика спостерігається деяке покращення, лікування коригує стопу, однак необхідне закріплення отриманого результату після зняття гіпсових пов'язок за рахунок тривалого використання спеціальних протирецидивних пристроїв (брейси).
На платформі онлайн-оголошень ОLX співробітниками установи було знайдено оголошення з продажу таких брейсів. Було здійснено телефонний дзвінок до продавця та домовлено про купівлю брейсів через «Нову пошту» накладною платою. Та якою ж несподіванкою виявилося, коли співробітниця установи прийшла на «Нову пошту» для отримання посилки, а їй зазначили, що послуга накладної плати за неї відсутня, а вартість посилки сплачена відправником. Такою небайдужою Людиною виявився Дмитро Кобизський з м. Хмельницького (https://www.facebook.com/kobyzskyi.dmytro). Він відмовився від будь-якої оплати за брейси та зауважив, що це його добровільне рішення, він вирішив надати допомогу дитині з добрих спонукань з надією на його швидке одужання.
Адміністрація державної установи «Кам'янська виправна колонія (№34)» та мама хлопчика щиро висловлюють глибоку подяку Дмитрові за надану допомогу, за співчуття та щедре й добре серце! Добрі справи не залишаються непоміченими. Такий вчинок Дмитра, котрий уособлює в собі турботу та добро, – це гарний приклад для всіх!
Сподіваємось, що вже зовсім скоро спільними зусиллями буде досягнуто найкращого результату у лікуванні вродженої клишоногості хлопчика.
Заступник начальника установи із СВПР Каріна Абрамович.

туфли ребенок

Метки: заключенная, помощь, Ребенок