Житель Днепропетровщины создал центр реабилитации хищных птиц в собственном дворе

Житель села Новоалександровка Владимир Завизион на собственном дворе устроил центр реабилитации для птиц, где лечит, ухаживает и кормит хищных пернатых, которым нужна помощь. Здесь живут и нормально себя чувствуют орланы, филины, соколы и другие хищные птицы. Об этом сообщает suspilne.media.

Чоловік розповів, що птахи — мрія дитинства, за освітою зварювальник, понад 10 років рятує птахів, - поясняется в сообщении. - Самку орлана Хрюню пташеням привезли до Володимира з Херсонщини, ліс у якому вона жила до цього — вирубали. Володимир її вигодував та виходив і тепер разом із самцем Орланчиком, який також втратив домівку, сторожують на подвір'ї не гірше собак, говорить їхній рятівник. Чоловік лікує, доглядає, вигодовує та випускає диких птахів на природу близько 10 років.
- Це хобі було у мене з дитинства, але захоплювався тоді співочими птахами, але часто співочі пересікаються з хижими. І коли я почав усю цю справу вивчати, в Інтернеті статті усякі, виявилось, що ці птахи під загрозою зникнення, тому що багато їх винищують, — говорить Володимир Завізіон — рятівник хижих птахів.
Зараз у Володимира живуть 12 птахів: орлани, соколи, яструби, коршуни, курганники, сови сплюшки та пугач. Є пташки, що втратили слух, птахи з одним оком, просто покинуті господярами, пернаті з контактних зоопарків. Головна причина через яку птахи потрапляють до домашньго реабілітаційного центру Володимира, як говорить він, - безвідповідальність людей: полювання, вирубка лісів, неправильний догляд та годування.
-Вирубують ліси, страждають гнізда, птахи вимушені змінювати місця гніздування. На землі вони вразливі, їх їдять дикі собаки, лиси. Ну і відповідно, коли потрапляють до рук неосвічених людей. Наприклад, за якихось обставин спіймали сову і одразу питання у людей: скільки на цьому грошей заробити, часто таке буває, — говорить Володимир Завізіон — рятівник хижих птахів.

пт пт_2 пт_3

Метки: хищные птицы, центр реабилитации