Житель Днепропетровщины превратил свою усадьбу в «пластиковую сказку»

Житель Райполя Василий Рудоквас сказочно преобразовал свою усадьбу. Он наполнил её необычными деревьями, животными, птицами и пресмыкающимися. Пальмы, цветы, попугаи, змеи, зайцы и медведи, а еще поросята - все это многообразие наш земляк сам создает из пластиковых бутылок, использованных автомобильных шин.
Об этом сообщает Меживской меридиан 

шина

«Коли придивитися, можна помітити, що в хід ідуть і деталі від зламаних вентиляторів, освітлювальних приладів – усе те, що зазвичай ми викидаємо (і не завжди у сміттєві баки). Створюючи цю красу, Василь Тимофійович дарує чудовий настрій і собі, і всім, хто проходить поруч.

А ідею з пластиком підкинув син Олексій, коли чоловік повернувся до Райполя. Побачив у Інтернеті картинки, як можна використати старі шини чи пляшки, роздрукував та й привіз батькові. А той і загорівся.

Зараз уся садиба Василя Тимофійовича, наче казкова декорація. Можна проводити екскурсії для гостей села. Лелеки, квіти, декор огорожі. На клумбі сидять ведмеді з медом у відеречках та зайці з морквинами. Навколо дерев обвилися змії із гумового шланга. А над садибою гіпсові лелеки обживають пластикові гнізда. Настільки гармонійно поєднано живі квіти та дерева з «пляшковими», що просто дивуєшся», - отмечается в сообщении.

шина_98 шина_-99 шина-3 шина-5 шина-6 шина-7

Метки: автомобильные шины, пластиковые бутылки, поделки