Женщин Днепропетровщины приглашают на бесплатные обследования

На Днепропетровщине продолжается месячник здоровья. Жители области могут пройти медицинское обследования и получить консультации узких специалистов. В том числе в выходные. Все - бесплатно. Уже в эту субботу женщин ждут в областном перинатальном центре. Департамент здравоохранения Днепропетровской ОГА об этом сообщил следующее .

мед
- Вдячні медикам області, які відгукнулися на нашу ініціативу провести місячник здоров’я. Це чудова нагода для мешканців регіону пройти обстеження, аби вчасно виявити можливі негаразди та пролікуватися. У будні не завжди є час зробити це, тому різні види діагностик протягом всієї акції доступні й у суботу.
До місячника здоров’я долучився й обласний перинатальний центр. У будь-який день, окрім неділі, у консультативно-діагностичному відділенні жінки можуть пройти кольпоскопічне обстеження, а також УЗД органів малого таза, серця і судин. Після обстежень – отримати консультацію акушера-гінеколога. Все – з 9 до 12 годин. Адреса закладу: м. Дніпро, вул. Космічна, 17.
- Аби пройти обстеження під час місячника, жінкам не треба брати направлення у лікаря. Діагностика і консультації – безкоштовні, – сказала завідувачка відділення Дніпропетровського обласного перинатального центру Олена Заяць. – Так само можна зробити й мамографію, але лише у будні: з 8 до 13.
У зв’язку з карантином потрібно попередньо записатися на обстеження та прийти чітко у призначений час. Для проведення мамографії: 098 303 79 36, кольпоскопії – 097 217 11 31, УЗД – 099 740 53 50, огляду акушером-гінекологом – 097 149 16 46.

Місячник «Медики за здоровий спосіб життя» проходить на Дніпропетровщині з 21 вересня до 21 жовтня.

Метки: бесплатные обследования