“Завжди у вашому розпорядженні”: Борис Філатов у zoom-конференції привітав директорів шкіл Дніпра з початком нового навчального року

1 вересня міський голова Дніпра Борис Філатов поспілкувався з освітянами та розпитав, як минуло свято у їхніх начальних закладах, і чи достатньо в них масок і засобів для дезінфекції.

 

820296ED-C00F-4D87-BDFF-46744764132C

Мер також зауважив, що мерія зробить усе необхідне для швидкого вирішення питань, що можуть виникнути після поновлення занять.

«Ще ніколи у нас не було такого початку вересня, і, сподіваюся, більше не буде. Я завжди у вашому розпорядженні, гуманітарний департамент мерії так само. Я підтримуватиму вас, зокрема й інформаційно – звертаючись до батьків, щоб вони розуміли, що всі протиепідемічні заходи - це не наша з вами примха, а вимога головного санітарного лікаря та міністерства охорони здоров’я», - сказав Борис Філатов.

5B9AEF5E-DE82-42C4-A4F1-5A57E627A94C

Як відомо, напередодні мер Дніпра також перевірив готовність навчальних закладів до початку роботи. Місто забезпечило навчальні заклади масками для персоналу, засобами для миття підлоги, рідким милом, пакетами для сміття та пірометрами. Також у школах міста розроблено графіки занять і зонування, у коридорах є відповідна розмітка та нагадування про дистанцію, миття і дезінфекцію рук.

Мер Дніпра Борис Філатов наголосив: "Дотримання протиепідеміологічних правил – це турбота про безпеку та здоров’я власних дітей.

лого-гум

Метки: Борис Филатов