Запасів води для значної частини Кривого Рогу залишилося на півтора місяці

Стало відомо, що у Кривий Ріг перестала поступати вода з Каховського водосховища. Накопиченої води для значної  частини Кривого Рогу залишилося на півтора місяці. Про це у вечірньому звернені повідомив Олександр Вілкул.

-Щодо ситуації з водопостачанням. Це зараз головне. Сьогодні о 03.20 ночі рівень у Каховському водосховищі впав нижче за наш водозабір. І зараз уже знаходиться нижче за рівень 12,5 метрів, при нормі 16,8 метрів. Для нас це означає, що у наше водосховище Південне вже перестала надходити каховська вода. У самому водосховищі Південному, завдяки заздалегідь проведеним роботам, маємо запас при економному споживанні - наголошую при економному - на 1,5 місяці, - розповів він.

Крім того Олександр Вілкул повідомив, що відбулася нарада за участі президента України Зеленського. За її результатами для забезпечення Кривого Рогу водою будуть реалізовуватися 3 проекти.

- Ми будемо реалізовувати одночасно три проекти. Один – спільно з Агентством відновлення та розвитку інфраструктури. Два – силами міста. Відповідальність величезна, часу дуже мало, - сказав Олександр Вілкул.

Метки: вода, Каховське водосховище, Кривий Ріг