Замначальника райотдела полиции Днепра сообщил, кто предложил ему взятку

Житель Днепра, которого полицейские разоблачили на обороте наркотиков, решил «откупиться» и предложил тысячу долларов США одному из должностных лиц полиции. Департамент внутренней безопасности Национальной полиции Украины об этом сообщает следующее.

нар

- 37-річний житель Дніпра звернувся до заступника начальника Чечелівського відділення поліції – начальника сектору кримінальної поліції і пообіцяв надати тисячу доларів США за уникнення відповідальності, яка йому загрожувала за незаконні оборудки з наркотиками.
Про корупційну пропозицію поліцейський повідомив працівників Дніпропетровського управління Департаменту внутрішньої безпеки. За матеріалами внутрішньої безпеки внесено відомості до ЄРДР за ч. 3 ст. 369 (Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі) Кримінального кодексу України.
Чоловіка затримали при передачі першої частини від обіцяного хабаря оперативники УДВБ НПУ та слідчі Чечелівського ВП, під процесуальним керівництвом Дніпропетровської місцевої прокуратури №4, у службовому кабінеті посадовця поліції. Кошти вилучено.
Слідчі поліції готують оголошення про підозру фігурантові. За підкуп службової особи йому загрожує від чотирьох до восьми років позбавлення волі.

нар_2 нар_3

Метки: взятка, наркотики, полиция