Замість хащ – скейтпарк і зони відпочинку: у сквері Металургів розпочали підготовку території до розбудови

У Дніпрі оновлюють покинуті десятиліттями зелені зони міста. Фудкорти, ігрові майданчики для малечі, скейтпарк та зони для івентів з’являться замість хащ і сміття у місці, яке відоме під назвою сквер Металургів (перетин вулиць Щербаня, Кості Гордієнка та просп. І. Мазепи). Його зона доволі велика, майже 4 га, і роботи планують завершити за рік, – діляться представники департаменту парків та рекреації Дніпровської міськради. Також представили й генеральний план. Уже розпочали роботи з благоустрою.

_MG_0393

«Зараз ми тут наводимо лад: розчищаємо територію від сміття, косимо траву, прибираємо хащі, викорчовуємо старі пні. Після робіт розпочнемо із оновлення деяких ділянок або капітально мінятимемо комунікації, які є під землею», – поділився директор департаменту парків та рекреації Дніпровської міської ради Олександр Буйволюк.

_MG_0391

Цей парк оточений з усіх боків багатоповерхівками, прогулюватись у ньому зможуть 15 тисяч місцевих мешканців (що проживають вулицями Щербаня, Кості Гордієнка та просп. І. Мазепи).

_MG_0372

«У представленому плані можна побачити, що сквер зорієнтований на відпочинок жителів та гостей міста. Також ми хочемо зробити скейтпарк і декілька зон для проведення івентів: виставок, лекцій просто неба тощо. Плануємо завершити роботи за рік», – підсумував Олександр Буйволюк.

Метки: зона відпочинку, сквер Металургів, скейтпарк