Закрывайте окна: Приднепровская ТЭС заработала без фильтров

Приднепровская ТЭС снова заработала на полную мощность, в том числе и двумя блоками, на которых не установлены электрофильтры. Об этом сообщает группа экологов SaveDnipro.

101061966_762266731248417_1020991585426341888_n

- Увага, дніпряни, закривайте вікна – з боку Придніпровки знову сунуть неочищені викиди!

Мабуть, в когось на ДТЭК Приднепровская ТЭС та в Міністерство енергетики та захисту довкілля України коротка пам'ять, адже станція знову працює усіма енергоблоками, включаючи 7 і 8, які не оснащені електрофільтрами!, - пишут они.

И разъясняют ситуацию.

Месяц назад была та же картина. Вопрос работы станции без современных фильтров подняли в комитете Верховной Рады. И.о. министра энергетитики и экологии Ольго Богуславец пообещала депутатам взять дело под личный контроль.

- 6 травня до екологічного комітету завітала пані Буславець, повідомивши, що бере ситуацію на особистий контроль. Йшлося і про те, що енергетики мають працювати в найбільш безпечному для громадян режимі: https://www.facebook.com/savednipro/videos/267138381086010/

Пані міністерка надала доручення розібратися із питанням відповідальним особам.

✍️ Тоді ж ми зробили звернення до екологічної інспекції і зараз чекаємо на позапланову перевірку, і хочемо вийти на неї з інспекторами, про що писали в своїй заяві!

Така робота в сучасному мільйонному місті є неприпустимою, бо ставить під загрозу здоров’я сотень тисяч містян, ще й у часи пандемії!, - говорится в сообщении.

Ранее "Днепр вечерний" сообщал, что Днепр занимает 2-е место в Украине по загрязненности воздуха.

Также впервые мощность угольных ТЭС в Украине превысила мощность атомных станций. Эксперты считают, что атомные станции искусственно останавливают в угоду интересам частной теплоэнергетики.

 

Метки: Приднепровская ТЭС, экология