Загрожує довічне: справу стрілка з «Південмашу» Артемія Рябчука направили до суду

Завершилося досудове розслідування у справі гвардійця Артемія Рябчука, який влаштував стрілянину на «Південмаші» 27 січня 2022 року.

 

Тоді він вбив 5 людей та ще 5-х поранив.
images иииии

Обвинувальний акт направлено до суду.

 

Як встановило слідство, обвинувачений Артемій Рябчук після призову на військову строкову службу зіткнувся із неуставними відносинами з боку старших по призову колег.

Кілька разів він був свідком конфліктів та сварок, про які доповідав керівництву. Через це в інших військовослужбовців сформувалося до нього негативне ставлення.

 

За кілька годин до трагедії, перебуваючи у складі бойової варти, солдат мав відпочивати, втім отримав наказ впорядкувати документацію у вартовому приміщенні.

 

Цей наказ старшого за призовом військовослужбовця він сприйняв за знущання, після чого вирішив мститися за всі попередні образи. Перебуваючи у кімнаті зберігання зброї, він взяв автомат та набої й почав жорстоко розстрілювати усіх своїх кривдників.

 

У результаті інциденту 5 осіб загинули, серед них одна цивільна жінка, ще 5 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

 

Після розправи над військовими, обвинувачений захопив автомат, 200 набоїв до нього та намагався втекти. За кілька годин його затримали у Підгородньому.

 

Нацгвардієць обвинувачується в умисному вбивстві, викраденні зброї, дезертирстві та ще у ряді злочинів.

 

Санкції статей передбачають покарання у вигляді довічного позбавлення волі.

 

Метки: Артемий Рябчук