Госрегистратор незаконно перерегистрировал квартиру в Днепре на нового владельца

Полицейские Днепропетровской области вручили государственному регистратору уведомление о подозрении по трем статьям Уголовного кодекса. Работая в должности государственного регистратора, 37-летняя жительница Новомосковска перерегистрировала квартиру стоимостью 750 тыс. гривен в Днепре на нового владельца. Женщина подозревается в подделке официальных документов, превышении власти и несанкционированном вмешательстве в работу государственных реестров. Об этом сообщает Полиция Днепропетровской области.

-Працівники відділу боротьби з майновими злочинами в державному секторі та шахрайством Управління карного розшуку спільно з місцевою прокуратурою № 1 встановили, що у 2017 році на підставі підроблених документів жінка внесла завідомо неправдиві відомості та зареєструвала право власності на квартиру по вулиці Шнеєрсона Менахем-Мендл в місті Дніпрі. Для цього використала підроблений акт про передачу майна в рахунок погашення боргу, який законний власник квартири нібито встиг оформити до своєї смерті, та інші підроблені офіційні документи. Тим самим завдала збитків на суму майже 750 тис. гривень. Викрити зловмисницю вдалося завдяки співпраці з нотаріусами, які зацікавлені у «чистості» операцій з нерухомістю.

Жінці вручили повідомлення про підозру у скоєнні злочинів, передбачених ч.2 ст.358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів), ч. 3 ст. 362 (несанкціоновані дії з інформацією, яка оброблюється в електронно-обчислювальних машинах (комп'ютерах), автоматизованих системах, комп'ютерних мережах або зберігається на носіях такої інформації, вчинені особою, яка має право доступу до неї), ч.3 ст.365-2 (зловживання повноваженнями особами, які надають публічні послуги). За рішенням суду її відсторонено від посади. Стосовно чиновниці обрано запобіжний захід у виді домашнього арешту. Наразі поліція перевіряє кожен факт її роботи з державними реєстрами. Також триває документування ще одного аналогічного факту.

Метки: госрегистратор, госреестр, квартира, подделка документов