За три дня водоёмы Днепропетровщины пополнились почти четырьмя тоннами рыбы

В течение прошлой недели на Днепропетровшине производилось зарыбление водоемов. В группе «Держрибагентство України» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
- 5 ноября 2020 состоялось компенсационное зарыбление Каменского водохранилища, вблизи с. Шульговка Петриковского района Днепропетровской области
За рахунок коштів ПАТ «Судноплавна компанія «Укррічфлот» до водойми випущено 2 500 кг однолітки товстолоба середньою наважкою 100 грамів.
6 листопада рибними запасами поповнилось Дніпровське водосховище у мікрорайоні Одинківка м. Дніпро
Зариблення здійснювалось за рахунок Дніпровської обласної організації ГО «Українське товариство мисливців і рибалок»
Так, до водойми вселено 800 кг цьоголітки товстолоба та 200 кг цьоголітки коропа. Середня вага одного екземпляра зарибку склала 25 грамів
7 листопада відбулося вселення водних біоресурсів у р. Інгулець поблизу парку ім. Федора Мершавцева у м. Кривий Ріг
Всього до водойми випущено 500 кг молоді дзеркального коропа та товстолоба. Організація заходу проведена ГО «Рибальський клуб «Флагман».
Контроль за проведенням робіт із вселення водних біоресурсів здійснювали працівники Дніпропетровського рибоохоронного патруля. Також за процесом зариблення спостерігали місцеві ЗМІ та громадськість.
Рослиноїдні види риб, зокрема товстолобів, вселяють до водойм з метою їх біологічної меліорації та підвищення рибопродуктивності. Товстолоб харчується мікроскопічними водоростями – фітопланктоном та іншими водними рослинами, очищуючи таким чином воду.

рыб рыб_3 рыб_4 рыб_5

Метки: зарыбление