За создание новой полимерной защиты для ракет наша земляка получила Госпремию

Работа «Создание полимерных материалов и конструкций из них под действием физических полей» отмечена Государственной премией Украины. Один из авторов этой работы - заместитель начальника комплекса новых материалов и перспективных технологий ГП «КБ «Южное» Анжелика Симбиркина.

анжела

С высокой наградой Анжелику Николаевну коллеги поздравили в ФБ на странице Yuzhnoye State Design Office 
«Метою роботи є комплексне вирішення науково-технічної проблеми з вивчення впливу фізичних полів різної природи на широкий спектр полімерних матеріалів в процесі їх формування та виготовлення виробів з них.
Інноваційні технології, отримані в роботі, пройшли випробування в промислових умовах та впроваджені на підприємствах космічної галузі, кораблебудування, будівельної індустрії, хімічної та медичної промисловості України.
Зокрема, було розроблено та з використанням теплових полів створено терморегулююче лакофарбове покриття для захисту корпусів ракетно-космічної техніки та тонкошарове теплозахисне покриття для зовнішнього теплового захисту перспективної РКТ, над якою зараз працює КБ «Південне», від дії теплових полів в процесі експлуатації», - отмечается в сообщении.

Ранее мы писали  о том, что двух ученых из Днепропетровщины президент Украины отметил Государственной премией.

Метки: Анжелика Симбиркина, Госпремия, КБ «Южное»