За разбойное нападение на семью пенсионеров на Днепропетровщине задержаны трое иностранцев

В Криничанском районе, угрожая ножом, трое мужчин завладели деньгами, электрооборудованием и автомобилем «ВАЗ» местных жителей. В группе Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

-Злочин стався в ніч з 26 на 27 червня. Віджавши пластикове вікно, чоловіки залізли до будинку та напали з ножем на 78-річного чоловіка та 81-річну жінку. Потім зв’язали їх та заволоділи грошима, цінними речами та автомобілем потерпілих.

В ході оперативного відпрацювання співробітники кримінальної поліції Дніпропетровської та Кіровоградської областей та ДКР спільно зі спецпризначенцями КОРД встановили та затримали організатора та двох активних членів злочинного угруповання. Ними виявилися 29, 37 та 39- річні чоловіки, які проживали у Кривому Розі.

Правоохоронці встановили, що члени міжрегіонального злочинного угрупування, створеного на етнічній основі, впродовж тривалого часу здійснювали свою злочинну діяльність. На сьогодні встановлена їх причетність до скоєння близько десятка розбійних нападів на території Дніпропетровської, Кіровоградської та інших областей. Жертвами розбійників зазвичай ставали люди похилого віку.

Встановлено, що затримані - громадяни іншої держави та мають посвідку на постійне проживання на території України. У зловмисників вилучили викрадене майно.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 187 (розбій ) та ч. 3 ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання зловмисникам запобіжного заходу. Їм загрожує від 7 до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Наразі правоохоронці перевіряють затриманих на причетність до скоєння аналогічних злочинів на території України та проводять ряд заходів по встановленню та затриманню осіб, які могли б входити до організованого злочинного угруповання.

зад_2 зад_3 зад_4 зад_5_-_копия

 

Метки: задержание, полиция, разбойное нападение