За півроку модернізоване приймальне відділення дніпровської лікарні №9 прийняло понад 6 тис пацієнтів

 В оновленому відділенні дніпровської лікарні №9 за півроку прийняли понад 6 тис людей. Після реконструкції там є всі умови для порятунку «важких» пацієнтів. Від комфортних палат до сучасного обладнання. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

1

«Розбудовуємо медичну інфраструктуру Дніпропетровщини. Цьогоріч у 13 лікарнях області оновили приймальні відділення. Там можна отримати екстрену медичну допомогу. Якісно та оперативно», – підкреслив Валентин Резніченко.

Реконструкція приймальних відділень – частина програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

ава

У приймальному відділенні дніпровської лікарні №9 замінили комунікації, облаштували нові системи опалення, вентиляції та кондиціонування, відремонтували кабінети.

Для роботи є все необхідне обладнання. Зокрема, комп’ютерний томограф, апарат ультразвукової діагностики, електрокардіограф, рентген. Обладнали і палату інтенсивної терапії.

«Після реконструкції у нас з’явився кабінет УЗД. Проводити обстеження там можемо цілодобово. Оглядаємо пацієнтів не лише з приймального відділення, а й інших терапевтичних хворих», – відзначила завідувачка приймального діагностичного відділення лікарні №9 Анастасія Котенко.

16

Окремий вхід – для «важких» пацієнтів із пневмонією та підозрою на COVID. Туди хворих доставляють «швидкі». Далі – направляють до госпітальної бази, що розташована у лікарні.

«Біля окремого входу маємо кабінет комп’ютерної томографії. Це дуже зручно, адже завдяки цьому можемо одразу провести діагностику та виявити COVID. Відділення стало комфортнішим для наших пацієнтів», – розповіла в.о. медичного директора 9-ї лікарні Тетяна Крайняк.

13

У приймальному відділенні 24/7 працюють лікар, дві медсестри та санітарка.

«У мене піднявся тиск, дуже боліла голова. Приїхала на обстеження. Сподобалось нове обладнання, привітний персонал», – розповіла пацієнтка приймального відділення 9-ї лікарні Галина Глущенко.

Цьогоріч приймальні відділення оновили у Дніпрі, Кривому Розі, Кам’янському, Покрові, Марганці, Миколаєві, Новомосковську, Нікополі, Першотравенську.

3