За драку под суд попали патрульный и его начальник

Днепропетровская областная прокуратура направила в суд обвинение относительно врио замначальника управления - начальника отдела и бывшего патрульного полиции за драку. Они обвиняются в нанесении друг другу легких телесных повреждений. Об этом сообщает пресс-служба областной прокуратуры.

патр

- Встановлено, що у травні 2020 року в будівлі Управління патрульної поліції в Дніпропетровській області на ґрунті раптово виниклого конфлікту двоє співробітників влаштували бійку, - отмечается в сообщении. - Внаслідок протиправних дій поліцейські спричинили один одному легкі тілесні ушкодження у вигляді: закритої черепно-мозкової травми, струсу головного мозку, численних синців та саден.

Посадовцю патрульної поліції інкримінується скоєння кримінального правопорушення – проступку, передбаченого ч.2 ст.125 КК України (умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я). Його колегу судитимуть за вчинення злочину, передбаченого ч.1 ст.125 КК України.
Досудове розслідування здійснювалось слідчими Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві.

Судовий розгляд кримінальних проваджень триває.

Ранее наш сайт сообщал, что сержант Управления Патрульной полиции в Днепропетровской области Максим Калиняк сообщил, что на него совершено нападение.

Метки: драка, полиция, суд