Юрий Береза прокомментировал побоище на Днепр Арене

Президент футбольного клуба "Днепр-1", нардеп Юрий Береза Народный депутат от "Народного фронта" Юрий Береза, который пострадал 11 октября во время поединка Второй лиги между "Днепром" и "Днепром-1", считает, что на стадионы необходимо вернуть сотрудников правоохранительных органов. Его комментарий размещен на официальной странице клуба в Facebook.
" Я не знаю, як саме це кваліфікувати, але через те, що коїться, на стадіоні повинні повернутися правоохоронці. Знаєте, що було сьогодні найбільш образливо? Те, що приїхало на футбол 700 дітей з сільських шкіл області, у тому числі з інтернатів. І чому я не відійшов і не відійду ніколи у таких ситуаціях, адже іде вайло і б’є дитину з ноги… А ця дитина і так залишилась без батьків. Це неправильно і це не вирішується на футбольному стадіоні...
- Думаю, що найближчим часом буде засідання ФФУ і ПФЛ. Футбольні хулігани не повинні заважати і дивитися гарний футбол звичайним вболівальникам. Це точно і я в цьому переконаний. І повірте, я зроблю все, як законодавець, щоб відповідь була досить жорсткою. Ті, хто приходить не вболівати, а битись на стадіон – їм на місце на спортивних аренах".
Юрий Береза напомнил, что эти же фанаты сорвали последний матч "Днепра" с "Волынью", когда кидали на поле и в игроков фаеры и петарды. И довольно жестко высказался о любителях пиротехники на стадионах.
"Вибух петарди – відповідає вибуху гранати. І я кажу відверто – не знаю, навіщо на футбольному полі вибух гранати?! Хочете кидати гранати – ідіть на передову! Ідіть у збройні сили України і там перевіряйте свою силу, як ви зможете кинути у ворога".

Метки: Днепр Арена, Юрий Береза