Юношеские Олимпийские Игры: днепровские фигуристы и хоккеисты – умнички!

Подходят к концу Юношеские Олимпийские Игры в Лозанне-2020. Вы не поверите, юные представители Днепропетровщины - были лучшими из лучших!
 - Cпортивна пара з Дніпра Софія Нестерова і Артем Даренський у складі "Team Vision" здобувають бронзу у змаганнях змішаних інтернаціональних команд з фігурного катання на ІІІ Зимових Юнацьких Олімпійських іграх у Лозанні-2020.
Наразі Україна має три медалі на ЮОІ-2020 і всі три - належать представникам Дніпропетровщини!!! - говорится в сообщении днепропетровского областного отделения НОК Украины.
Итак, кто из наших, кроме фигуристов, блеснул на ЮОИ? А это наши славные хоккеисты!
- В столиці ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор юні представники хокею 3х3 розіграли медалі. Українські хлопці Володимир Трошкін у складі команди «Green» та Денис Пасько з «Red» впевнено пройшли попередній раунд змагань. Невипадково, саме «Green» та «Red» гарантували собі місце у фіналі, а наші хлопці – 2 олімпійські медалі для України.

Сьогодні у фінальному двобої найсильнішими були «зелені» й відповідно чемпіоном ЮОІ-2020 став представник обласного центру міста Дніпро Володимир Трошкін, а звання віце-чемпіона виборов криворожанин Денис Пасько.  - сообщает Александр Дювбаков.

хоккеисты

-Емоції просто переповнюють. Ми надзвичайно раді, що привеземо в Україну дві Олімпійські нагороди. В Лозанні-2020 ми отримали надзвичайний досвід, адже грали з хлопцями з різних країн світу, - сказав Володимир Трошкін.

-В турнірі брали участь хороші хлопці, було приємно не лише грати й обмінюватися досвідом на льоду, а й потоваришувати, знайти собі нових друзів по життю, - каже Денис Пасько.

 

фегуристы

 

Метки: юношеские Олимпийские игры