Молодежь Днепра блеснула на астрономическом конгрессе в США

В Вашингтоне завершил работу 70-й Международный астронавтический конгресс (МАК). В состав делегации ГП «КБ «Южное» вошли талантливые молодые специалисты. Об этом сообщается в группе «Yuzhnoye State Design Office» в Фейсбук.

конгресс

- Найбільш досвідченим у заходах такого рівня серед наших юнаків та дівчат у Вашингтоні був провідний інженер-конструктор ДП «КБ «Південне» та представник Space Generation Advisory Council в Україні Роман Михальчишин. Адже для Романа це вже третій астронавтичний конгрес - у 2016 році він був учасником МАК у мексіканській Гвадалахарі, а минуло року у німецькому Бремені.
Доповідь Романа на 70-му Міжнародному астронавтичному конгресі була присвячена темі розробки рушійної установки (РУ) для геостаціонарного супутника (ракета виводить супутник на 200 км, а потім ця РУ на 32000 км).

конгресс_2

Інженер-конструктор ДП «КБ «Південне», аспірант Дніпровського національного університету Марина Грекова вивчає проблеми матеріалознавства, яким і була присвячена тема її доповіді: «Ефективний спосіб підвищення механічних властивостей жароміцних нікелевих сплавів для ракетних двигунів»

На жаль, інженер 1 категорії Денис Нечвола, який мав виступити с доповіддю «Технологія віртуальної реальності, як ефективний інструмент космічної освіти та інформаційного просування», не зміг потрапити на конгрес. Та, сподіваємось, цінний досвіт отриманий ним при підготовці до міжнародного форуму знадобиться йому вже зовсім скоро. Денис заряджений тільки на перемогу!

Наступний 71-й Міжнародний астронавтичний конгрес пройде у м. Дубай з 12 по 16 жовтня 2020 року. Тож до зустрічі, МАК-2020!

Метки: КБ «Южное», Международный астронавтический конгресс, США