Субота, 15 червня 2024 року

Юлія Тимошенко: «Після Перемоги українці не мають права бути нещасними»

З робочим візитом у Дніпрі побувала лідерка партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко. Візит відомого політика збігся з потужною ракетною атакою.

- Перший раз у житті зі свого вікна бачила як за 50 метрів вибухають ворожі боєприпаси. Такі тяжкі випробування випали нашому народу, кожній родині, дорослим та дітям. Я подумала про те, що після нашої Перемоги ми не маємо права бути нещасними. Вже сьогодні треба ґрунтовно подумати над тим, як зробити щасливим кожного українця. У нас для цього є всі можливості, – заявила журналістам Юлія Тимошенко.

 

;'
Необхідно забезпечити лікарні всім необхідним для лікування наших бійців

З початку повномасштабного російського вторгнення до України партійці "Батьківщини" працюють із забезпечення лікарень усім необхідним.
– Усі наші партійці наближають перемогу над ворогом, – зазначає Юлія Тимошенко, – Одні на фронті, як лідери парторганізацій Волинської та Хмельницької областей. Інші у тилу. Уся "Батьківщина" перетворилася на величезний гуманітарний центр. З гуманітарною місією ми побували у лікарнях Харкова та у трьох лікарнях Дніпра. Завдання нашої команди - забезпечити лікарні всім необхідним для лікування наших бійців. Зранку поїдемо до Донецької області – повеземо комп'ютерний томограф. Уявляєте, у всій Донецьцині немає комп'ютерного томографа.

 

 

c66d713d
Лідерка партії "Батьківщина"підкреслила що на лікування військовослужбовців має виділятися у 2,6 раза більше коштів, за ними мають зберігатися «бойові» виплати та доплати в повному обсязі на час лікування й реабілітації. А процедура оформлення документів, необхідних для отримання коштів, має бути негайно спрощена, і цим мають займатися військові частини.
-Не мусять поранені бійці це оформлювати. Це має зробити день у день військова частина, щоб наші поранені герої мали і грошове утримання, і всі надбавки», – вважає Юлія Володимирівна.
Лідерка партії упевнена, що лікування поранених героїв має відбуватися до повного одужання, не може бути обмежено в термінах і має включати також реабілітацію.
Вступ до НАТО поставить жирну крапку у остаточної перемозі над агресором
Зрозуміло, журналісти поцікавились у авторитетного політика: коли ми переможемо?
Коли відбудеться довгоочікуваний контрнаступ ЗСУ?
- Довгий час наші партнери дуже обережно давали Україні зброю, але три місяці тому концепція змінилася, - констатує Юлія Тимошенко, - Було ухвалено рішення, що Україні треба дати все, про що вона просить, включаючи бойові літаки. Всі розуміють, що від українського контрнаступу багато в чому залежить результат війни. Я довіряю нашій розвідці. Її дані дають надію, що до кінця року питання про перемогу України буде фактично вирішене.
Лідер парламентської фракції наголосила, що Україна дуже зацікавлена у мирі, але для цього ворога потрібно добити.
– Якщо напіввбитого вовка відпустити, він обов'язково повернеться, – стверджує лідерка партії "Батьківщина", - У 2014-му вони прийшли та забрали шматок країни. А світ фактично пробачив агресору. Вже у 2022 році вони знову прийшли за новим шматком. Потім вони прийдуть ще й ще. Цього не можна допускати. Нам потрібно добивати ворога і не для того, щоб отримати сатисфакцію, а для того, щоби більше не було війни. Тільки членство в НАТО поставить жирну точку взагалі в будь-якій війні проти України. Раз і назавжди!
Мало виграти війну, треба ще потім виграти мир

Звісно, зараз устремління кожного українця спрямовані на наближення Перемоги. Але як житиме Україна потім?
Замислюватись про це треба вже сьогодні.
– Прем'єр-міністр Денис Шмигаль сказав, що Україна стане ресурсним центром Європи. Чи це добре? - звертається до журналістів Юлія Тимошенко, - Україна має два шляхи. Перший – поставити національні ресурси на службу самим українцям. Створити середній клас, міцні фермерські господарства. Щоб ми торгували не сировиною, а готовим продуктом, як усі нормальні країни. Тоді ми станемо суверенною, незалежною країною. Другий шлях – коли ми будемо продавати наші ресурси У нас найбагатша країна, але вона нам не належить. Тоді ми станемо сировинним придатком розвинутих країн. Я категорично за перший шлях. А прем'єр, мабуть, вважає інакше.

 

IMG_0
Юлія Тимошенко звернула увагу на те, що багато законопроектів, за які голосує парламентська більшість, йдуть не на користь економіці України.
– Під прикриттям війни продаються сільськогосподарські землі, запроваджуються нові податки, – каже голова «Батьківщини», – Ось ще показовий приклад. Прийнято законопроект, згідно з яким для того, щоб експортувати сировину, потрібно покласти в банк її вартість. Тобто якщо фермер захоче продати врожай, він повинен покласти на депозит чималу суму. Звідки фермери мають такі гроші?
Лідерка партії "Батьківщина" вважає, що українська громадськість має знати та контролювати ініціативи законодавчої влади. Саме від цього багато в чому залежить наскільки ми будемо щасливі після Перемоги, у майбутньому мирному житті.

Метки: Юлия Тимошенко

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.