Субота, 15 червня 2024 року

Юлія Тимошенко отримала визначну нагороду Буша-Тетчер за Свободу і Демократію

Лідерка партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко провела зустріч з делегацією Міжнародного демократичного союзу на чолі з Генеральним Секретарем організації Крістіаном Каттнером.

Юлія Тимошенкоооооооооооооооооооо

«Я рада бачити вас у Києві. Хочу подякувати за мужність, за те що ви приїхали до України. Ваш візит – це велика підтримка для нас в Україні. Це – символ того, що увесь світ вірить у нашу перемогу. Зараз для нас це надзвичайно важливо», – наголосила Юлія Тимошенко.

 
Вона закликала увесь демократичний світ збільшити та інтенсифікувати надання нашій державі необхідної зброї для найскорішої перемоги над режимом путіна.
«24 лютого стало поворотним моментом для вашої країни і всіх демократичних країн світу. Російське вторгнення – це акт терору і порушення всіх конвенцій міжнародного права. Як Міжнародний демократичний союз ми підтримуємо наших друзів в Україні у ці темні часи», – наголосив Крістіан Каттнер.

 
«Війна путіна проти України – це злочин проти нашої історії, нашого сьогодення і нашого майбутнього. Це напад на свободу і демократію. Це напад на Україну, це напад на Європу, це напад на нас всіх. Як суспільство, яке живе  у свободі й демократії, ми повинні й ми протидіятимемо путіну і його режиму разом, усіма нашими силами», – додав він.

 
За його словами, МДС повністю на стороні України та виступає за повернення усіх територій України в межах кордонів 1991 року.
Крістіан Каттнер також передав Юлії Тимошенко найкращі побажання від Голови МДС Стівена Гарпера  у цей дуже складний час та нагадав, що на своєму форумі у Вашингтоні у грудні 2022 року МДС відзначив Юлію Тимошенко і партію «Батьківщина» нагородою імені Буша-Тетчер за Свободу і Демократію.

22222
«Зараз ми маємо честь передати Вам цю нагороду особисто. Це наш спосіб віддати належне вашій відданості нашим спільним цінностям миру, свободи, демократії і верховенства права», – сказав він.

 
«Але в умовах триваючої російської агресії ця нагорода також має стати відзнакою для всього українського народу, який з мужністю та величезною сміливістю протистоїть нелюдській і неоімперіалістичній поведінці москви. Ми хотіли б подякувати за цю мужність, і ми зробимо все в наших силах, щоб підтримати вас у вашій боротьбі за свободу».

 
Міжнародний демократичний союз – це асоціація понад 80 консервативних та християнсько-демократичних партій та їхніх однодумців центристського та правоцентристського спрямування з понад 60 країн усіх континентів світу. МДС є майданчиком для взаємодії цих партій, на якому політики можуть обмінюватися думками та своїм баченням, налагоджувати контакти та говорити одним потужним голосом для просування демократії по всьому світу. Цей Союз у 1983 році заснували такі визначні політики, як Маргарет Тетчер, Джордж Буш, Гельмут Коль, Жак Ширак та інші.

 
Нагорода Буша-Тетчер за свободу відзначає видатний внесок, зроблений членами партії МДС або окремими особами у просуванні основних цінностей, за які виступає МДС: свобода, демократія, права людини та верховенство права. МДС глибоко вдячний ти, хто боронить спадщину президента Буша та прем’єр-міністра Тетчер за їхню співпрацю.

 

(За повідомленням пресслужби Дніпропетровської
обласної організації ВО «Батьківщина»)

 

Метки: нагорода, Юлия Тимошенко

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.