Четвер, 25 квітня 2024 року

Єдині правила для всіх: у Дніпрі рекламні конструкції розміщуватимуть за розробленим дизайн-кодом

У Дніпрі розробили дизайн-код окремо розташованих рекламних конструкцій. Це робиться передусім для того, щоб упорядкувати процес –розміщення за чіткими правилами та принципами.

За словами головного художника міста Сергія Білопольського, завдяки розташуванню різних бордів, сітілайтів та інших рекламних конструкцій за відповідними правилами дизайн-коду, вільно проглядатиметься міський простір, архітектура. Такі конструкції не заважатимуть водіям та пішоходам. А також буде прозорість в ухваленні рішень щодо їхнього розміщення.

_MG_6711

«Серед загальних принципів розміщення рекламних конструкцій за дизайн-кодом – заборона їх встановлювати в охоронних зонах пам'яток культурної спадщини, у межах прибережних захисних смуг, на землях озеленених територій загального користування, у межах санітарно-захисних зон, а також на пішохідних і велосипедних доріжках, тротуарах та алеях, бульварах, перехрестях, смугах руху тощо. Окрім того, введено мінімальні відстані розміщення таких конструкцій від різних об’єктів (колій, будинків, дерев, перехресть, переходів) та коефіцієнт частотності для розрахунку радіусу зони, яка забороняє встановлювати рекламні конструкції», – сказав Сергій Білопольський.

Головний художник Дніпра також додав, що наразі триває процес відкритого громадського обговорення дизайн-коду окремо розташованих рекламних конструкцій. Фінальний документ планується винести для затвердження виконкомом міської ради вже восени.

Метки: дизайн-код, реклама

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Апрель 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар    
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.