Яскрава та сучасна: у Петропавлівці завершують реконструкцію школи №2

У Петропавлівці завершують реконструкцію опорної школи №2. Підрядники вже оновили усі кабінети, замінили покрівлю та комунікації. На фініші – внутрішні роботи та облаштування території. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

default

«Завершуємо реконструкцію школи №2 у Петропавлівці. Тепер вона стильна, сучасна та енергоощадна. Масштабне оновлення – для понад 600 учнів з усієї громади», – сказав Валентин Резніченко.

Петропавлівська школа не бачила капітального ремонту 35 років. Директорка закладу Ольга Цимбал каже – підтримували порядок власними силами, але цього було замало. Завдяки реконструкції будівлю не впізнати.

7

«Вже повністю замінений дах та комунікації. Відремонтовані кабінети на усіх трьох поверхах. Раніше через стару систему водопостачання та каналізацію санвузли працювали лише в одному крилі школи. Тепер ця проблема вирішена», – розповіла директорка школи №2 Ольга Цимбал.

У просторих затишних класах – енергозберігаючі вікна, яскраві стіни та різнокольорові двері. Нові меблі та інтерактивні дошки. Кабінети біології, фізики, хімії облаштували планшетами для учнів. Зробили й лінгафонний кабінет.

4

«Раніше це була звичайна школа. Із незатишними класами та старими меблями. Протікав дах, – поділився старшокласник Назар Чудаєв. – Тепер класи стали світліші, в них набагато комфортніше знаходитися. Завезли нові меблі, встановили смарт-дошки».

Підрядники працюють над харчоблоком та спортивною залою. Роблять і благоустрій території. На внутрішньому подвір’ї вже уклали плитку. Лишилось облаштувати центральний вхід та доріжки поряд.

Опорну школу модернізують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

14

Метки: «Велике будівництво», Петропавлівка