Якісний освітній простір: у Дніпрі продовжують системні ремонти шкіл у всіх районах міста

Дніпро продовжує системне створення якісного освітнього простору. Школи стають комфортними як для дітей, так і для педагогів. Ремонти, часто перші за кілька десятиліть, відбуваються у всіх районах міста.

_MG_3798

Один з таких навчальних закладів — НВК №4, що в Новокодацькому районі. Тут капітальні ремонти даху та спортивної зали зробили вперше з моменту зведення будівлі у 1959 році. Комплексна реконструкція вирішила головну проблему, коли стара дерев‘яна обшивка гнила через протікання, а уроки фізкультури було проводити просто неможливо: «У спортзалі нам замінили все — від підлоги до стелі. Дах школи також полагодили. Адже раніше він протікав, затоплюючи, зокрема, і спортивну залу», — розповідає директор НВК Роман Швець.

_MG_3740

Після ремонту спортивну залу зробили яскравою, безпечною та зручною для занять спортом. Тут збудували окремий вхід до роздягалень та повністю оновили їх. Також встановили шафки з замками, щоб діти могли не хвилюватися за особисті речі під час занять. «Раніше роздягальні були фактично в аварійному стані», — кажуть у навчальному закладі.

Стіни спортзалу утеплили та вклали всередину пароізоляційний матеріал, що захищає від конденсату та протікань. Їхній каркас посилили – щоб безпечно встановити спортивні шведські стінки, баскетбольні кільця та канати. Тут облаштовують і міні-скалодром, про який просили учні.

_MG_3768

Також вікна та радіатори захистили від потрапляння у них м’ячів.

Школярі цього оновлення ще не бачили. Тож коли діти повернуться до навчання восени, для них це буде приємним сюрпризом.
Мер Дніпра Борис Філатов заявив: рішення про ремонти ухвалюються спільно з батьківською та педагогічною радами. Щоб навчальні заклади справедливо отримали бажане оновлення.

_JPG_3837_4

«Ми повинні максимально комунікувати з територіальною громадою. Щоб чітко розуміти пріоритети, адже багато десятиліть не робилося фактично нічого. Цьогоріч у рамках гуманітарної сфери ми плануємо близько 39 ремонтів по об‘єктах. Подекуди це буде кілька локацій», — сказав Борис Філатов. Він також додав, що у подальших пріоритетах мерії - продовження ремонтів у дворах навіть найвіддаленіших районів міста.

Метки: ремонти шкіл