Як вплине підвищення комунальних тарифів на житлові субсидії

Для перерахування субсидій, які зміняться у зв’язку із підвищенням тарифів на комунальні послуги, дніпрянам не потрібно звертатися до управлінь соціального захисту міста. Про це повідомила під час прямої телефонної лінії 13 січня завідувачка сектору по роботі зі зверненнями громадян управління соціального захисту департаменту соціальної політики Дніпровської міської ради Віра Міщенко.

_MG_7314

«Управління соціального захисту населення міста проводить автоматичне перерахування житлових субсидій. Для цього громадянам не потрібно подавати ніяких заяв і декларацій. Усі чинні субсидії перерахують у рамках тих соціальних норм і нормативів, за якими вони були призначені. У Дніпрі на сьогодні житлову субсидію отримує 43 681 домогосподарство. Виплати проводитимуться вчасно та у повному обсязі», – сказала Віра Міщенко.
Також вона додала, для отримання житлової субсидії громадяни мають звертатися до структурних підрозділів соціального захисту населення, надавши при цьому заяву та декларацію. Зробити це можна особисто, дотримуючись правил карантину, а також поштою або в електронному вигляді.

Метки: житлові субсидії, тарифи