Як у Дніпрі вітатимуть ветеранів Другої світової війни

6 травня у Дніпрі представники мерії передали громадській організації ветеранів Новокодацького району подарунки для привітання ветеранів Другої світової війни з Днем пам’яті та примирення і Днем перемоги над нацизмом. За словами начальниці управління департаменту соціальної політики ДМР Ірини Максименко, за клопотанням районних громадських організацій ветеранів міська рада придбала продуктові набори та постільну білизну. Такі подарунки у найближчі дні доставлять усім поважним воїнам міста додому, звичайно, із дотриманням протиепідемічних заходів.

1620305522775

«Наразі у Дніпрі зареєстровано та мешкають 206 дійсних учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок Другої світової війни. Їх усіх привітають і вручать подарунки. Також вони отримають з міського бюджету матеріальну допомогу у розмірі 2,5 тисячі гривень кожен», – додала Ірина Максименко.

1620305522773

Подарунки для учасників бойових дій Другої світової війни, що зареєстровані у Новокодацькому районі, отримав голова районної громадської організації ветеранів Володимир Духневич: «У нашому районі зареєстровано 23 ветерани – учасники бойових дій. Ми постійно на зв’язку із цими людьми, ми знаємо про їхні переживання та потреби. Вони дуже чекають на цей день і дуже задоволені, коли про них не забувають».

Разом із подарунками ветерани отримають листівки, які спеціально до 76-ї річниці перемоги над нацизмом виготовили діти Дніпра.

1620305522766

«9 травня ми відзначаємо 76-ту річницю перемоги над нацизмом. Як і тоді для нас вкрай важливим лишається питання нашої єдності та захисту рідної землі. Напередодні свят діти виготовляли листівки для наших ветеранів, щоб підтримати їх теплими побажаннями та показати ось цю єдність поколінь. Дуже добре, що діти долучились до цієї події та привітань. Сподіваюсь, що наших ветеранів ці листівки зможуть порадувати», – сказала директорка департаменту молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Дніпровської міської ради Дар’я Біла.

1620305522753

Метки: ветеран, подарунки