Як у Дніпрі доглядають за парковими рослинами

У Дніпрі у парку імені Богдана Хмельницького проводять обрізування дерев. За словами начальника відділу благоустрою об'єктів зеленого господарства КП «Дирекція територій і об'єктів рекреації» Сергія Іщенка, насамперед зрізають гілля над алеями на висоті 2 метри, усередині гілля обрізають вище – 4 метри. Це робить парк більш доглянутим, а також покращує видимість, що, зокрема, полегшує патрулювання у нічний час.

_MG_8862

«Наразі найкращий час для обрізування, адже життєдіяльність дерева дуже знижена, тому травматизм для рослин мінімальний. До того ж усі зрізи обов’язково обробляються. Обрізане гілля ми подрібнюємо за допомогою спецтехніки на тирсу. Її використовуємо для мульчування ґрунту під саджанцями. Взимку такий біоматеріал захищає прикореневу систему рослин від морозів, а влітку зберігає вологу. Таким чином ми не тільки використовуємо залишки із користю, а ще й економимо кошти, адже не вивозимо обрізки як сміття», – зауважив Сергій Іщенко.

_MG_8883

У рамках комплексної програми з озеленення міста, яку ініціював мер, і декадника #Дніпро_квітучий у парку висадили близько 80 різних саджанців. Тирси від гілок вистачає на всі молоді рослини і навіть більше, тому мульчу використовують для вирівнювання земельних ділянок, а навесні вона знадобиться під час створення квітників і клумб. Подібні заходи проводяться в усіх парках, що на балансі КП «Дирекція територій і рекреації».

_MG_8878 _MG_8957