Як працівники електротранспорту Дніпра вакцинуються проти COVID-19

Майже 90 % працівників комунального підприємства «Дніпровський електротранспорт» прищепились проти COVID-19. Із більше ніж 2,5 тисяч понад 2,2 тисячі отримали першу або обидві дози вакцини.

IMG_8150

«77 % наших працівників уже отримали обидві дози вакцини. Так 88 % водіїв електротранспорту прищепилися, з них 82 % – двома дозами. Також вакцинувалися 87 % кондукторів. Важливо, аби ті працівники, які щодня контактують з пасажирами, з великою кількістю людей, не наражали себе та оточення на небезпеку. Перед щепленням працівникам вимірюють тиск та температуру, питають про самопочуття», – зазначила завідувачка поліклініки КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Тетяна Міщенко.
У свою чергу заступник директора з експлуатації та перевезень КП «Дніпровський електротранспорт» ДМР Володимир Сусленков зазначив, що завдяки високому відсотку працівників, які отримали щеплення проти COVID-19, користуватися міським транспортом безпечно.

Володимир Сусленков

«Від сьогодні Україна перейшла у «жовту» зону. Водії, кондуктори та увесь персонал комунального підприємства відповідально підійшли до питання вакцинації. Нагадую, що пасажирам необхідно їздити у масках та тільки за кількістю місць для сидіння», – зазначив Володимир Сусленков.

Анатолій Педан працює у «Дніпровському електротранспорті» декілька місяців. Він ремонтує трамвайні колії. Каже, що вирішив вакцинуватися, бо піклується насамперед про близьких: «У мого товариша захворіла на COVID-19 дружина. Зараз вона у лікарні, до неї не пускають рідних. Це серйозне захворювання. Вакцинація необхідна, аби вберегти себе та близьких».

IMG_8114

«Про нас піклується підприємство, усім запропонували вакцинуватися. Я одразу погодився, сьогодні вже ревакцинуюся. І сам так безпечніше почуваюся, і за оточення не хвилююся», – розповів охоронець КП «Дніпровський електротранспорт» Василь Куліченко.