Як подати заявку на отримання субсидії через портал «Дія»: у міськраді Дніпра надали інструкцію

В Україні з листопада 2021 року подати заявку на оформлення житлової субсидії можна через портал «Дія». Для цього необхідно авторизуватися на сайті через систему BankID, також знадобиться електронний підпис. Після авторизації в розділі «Пенсії, пільги та допомога» необхідно обрати пункт «Заява на призначення житлових субсидій в електронній формі» та заповнити анкету з 21 питання.

photo_2022-01-11_11-57-54

«Подати заяву на отримання субсидії все ще можна особисто, завітавши до управління соцзахисту з оригіналами документів, або відправити заяву поштовою, також можна подати документ в електронному вигляді через портал gov.ua, тепер з’явилась можливість робити це і через «Дію». Важливо: подати заяву можна лише через ПК-версію сайту, через застосунок цього не зробити», – розказала головна спеціалістка Правобережного управління соціального захисту населення ДМР Марина Грищенко.

Оброблення заяви на отримання субсидії триває до 10 днів. Документ можуть повернути на доопрацювання, якщо є помилки в заповненій анкеті або не вистачає певних даних. На виправлення дається 30 днів. Субсидія виплачується з місяця подання заяви до кінця опалювального сезону, потім відбувається автоматичний перерахунок.