Як облаштовують укриття в підвалах житлових будинків міста

У Дніпрі продовжують облаштовувати укриття в підвалах житлових будинків. Мешканці роблять там запаси їжі та води, заносять піддони, матраци та навіть пральні машини, аби зробити приміщення максимально комфортним.

«Голови правлінь ОСББ та ЖБК намагаються пильно стежити за підвалами. Це дало змогу зараз ці приміщення перетворити в такі імпровізовані бомбосховища. Але в місті є підвали, в яких на час тривоги перебувати небезпечно. Це питання ми пропрацювали з головами правління, ми роздали їм акти обстеження. Кожен з голів знає, який підвал підходить, а який ні», – зазначив начальник відділу з організаційної роботи департаменту з питань самоорганізації населення Дніпровської міської ради Владислав Макарець.

Макарец

Він додав: підвальні приміщення за останні роки значно упорядкували здебільшого завдяки міській програмі співфінансування ОСББ і ЖБК – наразі практично не залишилося затоплених підвалів.

З облаштуванням допомагає і обслуговуюче підприємство «КОД».

дегтяренко

«У нас одні мешканці придбали унітаз для підвалу, а ми допомогли їм його встановити. Також обладнали спальні місця та крісла. Загалом у близько 200 під'їздах мешканці самі навели лад, ми допомогли вивезти їм сміття, а десь полагодити електрику», – додав директор обслуговуючого підприємства «КОД» Максим Дегтяренко.

2022-04-11 16.03.02

2022-04-11 16.03.31

 

Метки: бомбоубежище, война