Четвер, 13 червня 2024 року

Як купити криптовалюту у Дніпрі швидко та надійно?

З кожним днем криптовалюта стає все більш помітним та масовим продуктом. Її підтримують знаменитості та активно просувають впливові особи у TikTok, YouTube та інших соціальних мережах. Вона також популярна серед молоді - майже п'ята частина людей віком від 16 до 24 років повідомляє, що має криптовалюту. Проте криптовалюта також погано вивчена та суперечлива.

Що таке криптовалюта?

Криптовалюта — це цифрова форма грошей, яка використовує шифрування для безпеки транзакцій. Криптовалюту іноді називають криптоактивами або просто «крипта». Існує безліч різних форм криптовалюту. Найбільш популярними є такі монети, як Біткоін, Ефіріум або Ріпл.

Криптовалюти віднедавна регулюються в Україні (після ухвалення та підписання закону «Про віртуальні активи»). Це означає, що у Вас є захист, якщо щось піде не так - наприклад, якщо платформа, яка їх зберігає або обмінює, збанкрутує. Тому, якщо Ви хочете здійснити обмін криптовалют Дніпро, тоді ми розповімо як це зробити максимально швидко і надійно.

Насправді існує кілька варіантів обміну криптовалют, а саме: криптомати, біржі, обмінники та з рук у руки при особистій зустрічі. Але найнадійнішим і водночас швидким способом буде обмінник криптовалют. На території України найпопулярнішим сервісом обміну криптовалют є Coin24.com.ua. Вже не один рік цей сервіс радує клієнтів швидкими обмінами та вигідною партнерською програмою.

крипта1

Ключові переваги роботи з Coin24.com.ua:

 • автоматична робота 24/7, без перерв та вихідних;
 • купівля/продаж криптовалюти за допомогою банківських карток ПриватБанк, Монобанк, Visa/MasterCard, платіжних систем Advanced Cash, Payeer, Perfect Money, а також обмін на іншу криптовалюту та безготівкові транзакції;
 • для обмінів доступні понад 40 найпопулярніших криптовалют;
 • великі резерви, що дозволяють здійснювати великі обміни;
 • вигідні курси світових криптовалютних бірж з відстеженням у режимі реального часу на графіку курсів;
 • професійна та компетентна технічна підтримка сайту;
 • партнерська програма 2-х рівнів, з якою можна як обмінювати вигідно криптовалюту, а й отримувати пасивний дохід;
 • кешбек від кожної Вашої транзакції;
 • додаткові винагороди участь у Bounty-програмі криптообмінника.

Як купити крипту у Дніпрі?
Для покупки крипт через обмінник Coin24.com.ua необхідно зареєструватися на сайті, підтвердити реєстрацію, щоб надалі мати доступ до свого особистого кабінету, де Ви зможете відстежувати реферальні нарахування, а також всі свої транзакції. Далі приступайте до подачі заявки на обмін, обравши криптовалюту та варіант її покупки (готівка, банківська карта, платіжна система або інша крипта), вкажіть суму покупки або кількість крипт, які хочете купити. Вкажіть усі необхідні реквізити відповідно до обраного способу купівлі, перевірте всі дані та сплатіть заявку. Чекайте на зарахування на гаманець. З докладнішим мануалом про обмін на Coin24.com.ua можна побачити в розділі «Регламент обміну».

 

Читати по-українські

 

Как купить криптовалюту в Днепре быстро и надежно?

С каждым днем криптовалюта становится все более заметным и массовым продуктом. Ее поддерживают знаменитости и активно продвигают влиятельные лица в TikTok, YouTube и других социальных сетях. Она также популярна среди молодежи - почти пятая часть людей в возрасте от 16 до 24 лет сообщает, что владеет криптовалютой. Однако криптовалюта также плохо изучена и противоречива.

Что такое криптовалюта?

Криптовалюта — это цифровая форма денег, которая использует шифрование для обеспечения безопасности транзакций. Криптовалюту также иногда называют криптоактивами или просто «крипта». Существует множество различных форм криптовалют. Наиболее популярными являются такие монеты,как Биткоин, Эфириум или Рипл.

Криптовалюты с недавних пор регулируются в Украине (после принятия и подписания закона «О виртуальных активах»). Это означает, что у Вас есть защита, если что-то пойдет не так - например, если платформа, которая их хранит или обменивает, обанкротится. Поэтому, если Вы хотите совершить обмен криптовалют Днепр, тогда мы расскажем как это сделать максимально быстро и надежно.

На самом деле существует несколько вариантов обмена криптовалют, а именно: криптоматы, биржи, обменники и с рук в руки при личной встрече. Но наиболее надежным и в то же время быстрым способом будет обменник криптовалют. На территории Украины самым популярным сервисом обмена криптовалют есть Coin24.com.ua. Уже не один год этот сервис радует клиентов быстрыми обменами и выгодной партнерской программой.

крипта1

Ключевые преимущества работы с Coin24.com.ua:

 • автоматическая работа 24/7, без перерывов и выходных;
 • покупка/продажа криптовалюты с помощью банковских карт ПриватБанк, Монобанк, Visa/MasterCard, платежных систем Advanced Cash, Payeer, Perfect Money, а также обмен на другую криптовалюту и безналичные транзакции;
 • для обменов доступны более 40 самых популярных криптовалют;
 • большие резервы, позволяющие совершать крупные обмены;
 • выгодные курсы мировых криптовалютных бирж, с отслеживанием в режиме реального времени на графике курсов;
 • профессиональная и компетентная техническая поддержка сайта;
 • партнерская программа 2-х уровней, с которой можно не только обменивать выгодно криптовалюту, но и получать пассивный доход;
 • кэшбэк от каждой Вашей транзакции;
 • дополнительные вознаграждения участие в Bounty-программе криптообменника.

Как купить крипту в Днепре?

Для покупки крипты через обменник Coin24.com.ua необходимо зарегистрироваться на сайте, подтвердить регистрацию, чтобы в дальнейшем иметь доступ к своему личному кабинету, где Вы сможете отслеживать реферальные начисления, а также все свои транзакции. Далее приступайте к подаче заявки на обмен, выбрав криптовалюту и вариант ее покупки (наличные, банковская карта, платежная система или другая крипта), укажите сумму покупки или количество крипты, которую хотите купить. Укажите все необходимые реквизиты в соответствии с выбранным способом покупки, сверьте все данные и оплатите заявку. Ожидайте зачисления на кошелек. С более подробным мануалом об обмене на Coin24.com.ua можно увидеть в разделе «Регламент обмена».

Метки: криптовалюта

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Июнь 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май    
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.