Як абітурієнти Дніпра складають пробне ЗНО

Кабінет Міністрів України в останній момент відповідною постановою заборонив проведення пробної сесії зовнішнього незалежного оцінювання 15 та 17 червня. Через це абітурієнти не змогли пройти тестування безпосередньо у пунктах проведення. Проте сесія була організована заочно. Про це під час пресконференції 17 червня повідомила методистка методичного центру при департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради Наталія Галига.

20200617131936__MG_7187

«З 15 по 19 червня абітурієнти можуть пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання у себе вдома. 15 червня вони могли завантажити у своєму особистому кабінеті робочий зошит з української мови та літератури, бланк відповідей, виконати завдання. До 19 червня їм потрібно внести свої відповіді до сервісу визначення результатів. 17 червня абітурієнти також можуть завантажити тестовий зошит з того предмета, який вони обрали для проходження пробного ЗНО. Під час роботи із тестовим зошитом треба намагатися дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс результатів працює з 11:00 п’ятнадцятого червня до 18:00 дев’ятнадцятого червня», – зазначила Наталія Галига.

Вона також наголосила, що експерти Українського центру оцінювання якості освіти детально розберуть кожне завдання 4 популярних предметів і нададуть розгорнуті пояснення на всі запитання тестів з української мови та літератури, історії України, математики та англійської мови.
Учасники можуть пройти пробне тестування не лише з тих предметів, на які вони реєструвалися. Крім цього, уряд ухвалив рішення повернути гроші усім учасникам пробного ЗНО, проте порядок поки що не визначено, – зазначає директорка Дніпровського регіонального центру оцінювання якості освіти Марина Горбенко-Хвастунова.

«Пробне ЗНО вдома – це не онлайн-формат, а заочний. Абітурієнти працюють вдома із робочими зошитами та заповнюють онлайн-бланк. Результати вони отримають 23 червня. Ми сподіваємося, що старт основної сесії ЗНО все ж таки відбудеться 25 червня – усе залежить від епідеміологічного стану в країні та рішення Кабінету Міністрів. Наразі ми готові до неї: наявні усі антисептичні засоби, пірометри, дезінфекційні засоби», – зазначила Марина Горбенко-Хвастунова.

Метки: пробне ЗНО