Вже майже 12 тис освітян Дніпропетровщини вакцинувалися від коронавірусу

COVID-щеплення вже зробили майже 12 тис вчителів та викладачів вишів області. Першочергово вакцинували педагогів, які беруть участь у ЗНО-2021. Тепер до імунізації долучилися й інші освітяни, повідомила в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

«Учасників ЗНО вакцинували раніше – китайським препаратом CoronaVac. Нині для імунізації освітян використовуємо американо-німецький Comirnaty. Щеплення проводимо у спеціально облаштованих амбулаторних пунктах», – зазначила Вікторія Кулик.

У стаціонарному пункті

ава щеплення в Новоолександрівці вакцинують педагогів Дніпровського району. З позитивним настроєм приїхала на імунізацію вчителька старокодацької школи Ольга Ільженко.

«Вважаю, зробила правильний вибір. Ми, вчителі, завжди в зоні ризику. Спілкуємося безпосередньо з дітьми, батьками. Оточення постійно змінюється. Не хочеться наражати на небезпеку інших», – сказала Ольга Ільженко.

Вакцинація Comirnaty – двома дозами. Друге щеплення – через 21 день. Імунізацію проводять спеціально навчені мобільні бригади.

2

«Вакцина зберігається на складі з дотриманням температурних вимог. Необхідну кількість доз розморожують та транспортують у сумках-холодильниках. За день використовуємо весь доставлений препарат», – розповіла лікарка Ольга Енгельгардт.

Загалом від коронавірусу вже вакцинували більш ніж 104 тис мешканців Дніпропетровщини. З них двома дозами – понад 12 тис людей.

Записатися на вакцинацію можна у сімейного лікаря, на порталі або в застосунку «Дія» та за телефоном «гарячої лінії» МОЗ – 0 800 60 20 19.

Метки: вакцинация, коронавирус, щеплення