«Выздоровел, но нюх не вернулся»: фермер Днепропетровщины рассказал, как переболел коронавирусом

Своим опытом борьбы с коронавирусом поделился в Соцсети фермер Игорь Матвий.

бол_

- Я перехворів на ковід 30 днів тому. І справка є (означає, що я здоровий, і у мене є імунітет до ковіду, як мінімум на пару місяців).
Це - наймерзенніша хвороба в моєму житті. Хоч і пройшла порівняно легко.
Так, це проста вірусна хвороба, яка тебе послаблює так, що ти можеш померти від чогось іншого.
Нюх не повернувся за 30 днів. Я не знаю, яка вона, ваша кава. Просто вранці п'ю солоденьку коричневу водичку, від якої швидко прокидаюся. І жерти не хотілося днів 10. І хребет з мене "виймали", і очі вичавлювали. І кашляю досі.
Дякую моїй найкрутішій сімейній лікарці Наталія Шулакова за дуже послідовні та змістовні рекомендації. Все пройшло тихо під її супроводом. Рекомендую у неї підписати декларацію, це безкоштовно. Вона постійно вчиться і покращує свій професіоналізм, діє згідно протоколів, доказової медицини. Але треба її слухати.
Ізоляцію провів в порожньому будинку з інтернетом, слідкував за "червоними прапорцями" (це симптоми, коли треба викликати швидку чи дзвонити лікарю). Пив воду, відпочивав, пару разів збивав температуру. Абсолютно ні з ким не контактував. Читав про перебіг хвороби у друзів, дякую їм, їх досвід мене заспокоїв Oksana Khramtsova.
Я нізащо не хочу більше таким хворіти.
Бережіть себе.

бол__2

Метки: коронавирус, ослажнеие