Вынесен приговор водителю, сбившему в Пятихатках беременную женщину с ребенком

Житель Пятихаток, который в состоянии алкогольного опьянения сбил беременную женщину с ребенком, отправится за решетку. Пресс-служба прокуратуры Днепропетровской области об этом сообщила следующее.

- У листопаді 2018 року вказаний громадянин, рухаючись на технічно справному автомобілі «ВАЗ 2112» у стані алкогольного сп’яніння, крім того, без посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії, скоїв наїзд на вагітну жінку, яка йшла з дитиною у колясці по правому узбіччю. Водій намагався втекти з місця злочину, але був затриманий перехожими.
В результаті дорожньо-транспортної пригоди жінка померла в лікарні, а її 2-річна дитина не постраждала внаслідок того, що мати відштовхнула коляску. Лікарі врятували новонароджену дитину.
Суд підтримав позицію обласної прокуратури та призначив йому покарання у виді 8 років позбавлення волі.
Вироком П’ятихатського районного суду Дніпропетровської області 52-річного громадянина визнано винним у скоєнні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що спричинило смерть потерпілої).
Суд підтримав позицію обласної прокуратури та призначив йому покарання у виді 8 років позбавлення волі.

Метки: ДТП, Пятихатки, суд приговор