Выделен участок под Днепром для строительства сафари парка

«Фонду Александра Фельдмана» передали первый участок земли под строительство экологического парка Днепропетровской области. Инвестор получил 88 га, документы еще на 92 га в настоящее время готовят. На этой территории возведут масштабную зону отдыха, где можно будет увидеть животных и птиц со всего мира. Пресс-служба ДнепрОГА об этом сообщает следующее.

- За планом будуватиме та оснащуватиме парк приватний інвестор. Обласним коштом до зони відпочинку підведуть комунікації.
Екопарк зведуть під Дніпром – в Підгородненській громаді. Землю інвестору передали в довгострокову оренду – на 49 років. Документи у Дніпропетровській ОДА підписали начальник Головного управління Держгеокадастру регіону Дмитро Свердлін та голова правління Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана» Олександр Фельдман.

подпись

- У нас вийшов подібний успішний проєкт у Харкові, – сказав Олександр Фельдман. – Але там – обмежена територія, розгулятися ніде. А тут – чисте поле. З італійцями ми плануємо висаджувати дерева, з німцями та чехами – розставляти тварин. Хочемо зробити ідеально правильно. Це буде не зоопарк, а сафарі парк з цікавими зонами для кожного члена сім’ї. Його можна буде оглянути на машині, на човні або пішки. Буде багато «контактних» майданчиків для спілкування з тваринами.

Метки: «Фонд Александра Фельдмана», сафари парк, экопарк