«Выбор есть»: патрульные в Кривом Роге организовали молчаливую акцию с пугающей экспозицией

Гипс, протез, костыли, инвалидная коляска, венок и в рамке пустое фото с черной лентой - все это стало своеобразным экспозицией, расположенной на одной из улиц города, где люди чаще всего нарушают правила безопасности дорожного движения. Таким образом полицейские в очередной раз призвали пешеходов соблюдать правила безопасности дорожного движения и уберечь себе жизнь и здоровье. Патрульная полиция Кривого Рога поясняет экспозицию так:

-Поруч з експозицію мовчки стояли інспектори відділення зв’язків з громадськістю ППП у місті Кривий Ріг, громадські діячі БО «БТ «Мережа Кривий Ріг» та представники ДЮІ МВС України з плакатами у руках «Вибір є». Усі заздалегідь приготовлені плакати містили дві частини: позитивну, ту де люди не стають жертвами ДТП та радіють життю, та негативну – де люди порушують Правила дорожнього руху.

акция_2

Люди дуже цікавилися акцією, підходили до учасників та розповідали історії про те, як часто вони стають свідками порушення ПДР пішоходами, були й такі, які не дивлячись на правоохоронців намагалися перейти дорогу в не встановленому місці. До них підходив піший патруль, робив зауваження та пояснив, що вони порушили, акцентуючи, що тільки за 2019 рік в результаті ДТП у Кривому Розі загинуло 24 осіб, одна з них дитина.

акция акция_3 акция_4

Метки: Кривой Рог, молчаливая акция, Патрульная полиция, правила безопасности дорожного движения