Врач из Днепра, одним из первых получивший вакцину, рассказал о самочувствии

Врач из Днепра Алексей Берегий, который был в числе первых вакцинированных добровольцев, ведет в соцсетях онлайн-дневник «Жизнь после вакцинации». Доктор рассказывает о своем состоянии и самочувствии после прививки.

Очень интересно прочесть его «мемуары».

155129498_2887744628111100_5573723677524996340_n

День 0

-Сьогодні я отримав вакцину від COVID-19. Відчуття досить незвичні. Це наче одним з перших ступити на поверхню Місяця, адже цей маленький крок, який кожен з нас спроможний зробити, здатний врятувати людство! Стан – чудовий. Сьогодні - day-0, Слідкуйте за щоденником вакцинованого, - написал после инъекции Алексей.

День 1

- Day-1 після вакцинації.
Прокинувся зранку. Болить голова? Побічна дія вакцини, чи вік дається в знаки (гіпертонічна хвороба, метеочутливість і ще купа достовірних факторів). Якось сильно тепло... Взяв термометр, витримав 5 хвилин і... 38.0. Вмираю? Ні, всього лише передбачувана захисна реакція організму на вакцину. Одна таблетка парацетамолу, капсула доречі синього кольору, вирішила цю «проблему». Відчуваю незначний біль в ділянці місця ін’єкції, мабуть просто чіп чухається.
Наразі пройшла доба від моменту вакцинування
Політ нормальний.

День 2

-Day-2 після вакцинації. Ранок, 6:00. Прокинувся від страху... Не смерті, а переповненого сечового міхура. На замітку, не треба напиватись перед сном.
Ну що ж, можна «доспати» ще годинки три, вихідний же.
Прокинувся вдруге. Наче все. Чіп на місці, бо плече ще болить, температура 36,7. Можливо це початок летальної гіпотермії від вакцини? Побачимо згодом. Вирішив зміряти сатурацію. Результат - 99% - як у молодого.
Немає аппетиту. Ну а як інакше, якщо повечеряв о 22.00. А от запах ранкової кави відчуваю на всі 100. Друга доба після вакцинування - політ нормальний.

День 3

-Day - 3 після вакцинації. Важкий ранок. А яким ще може бути ранок понеділка? Зібрався із силами, встав, і тут новина - не відчуваю ліву руку. Привіт побічна реакція від вакцини. А хоча ні... Молочна кислота - підступна ж ти…Просто «відлежав» руку. 2 хвилини страждання і все в нормі. Плече перестало боліти, нарешті заявка на чіпування погоджена Маском. Дякую, Ілоне.
Третя доба після вакцинування - стабільність - наше все, - поделился Алексей.

 

Метки: Covid-19, вакцинация