Вперше в Дніпрі: дніпрян запрошують на унікальний ярмарок дитячої книги

Вперше в Дніпрі пройде безпрецедентний дитячий книжковий ярмарок «CHILDREN BOOK SALES 2021».

Ви зможете знайти тисячі книжок для вашої дитини в одному місці. Це буде величезний книжковий ярмарок просто неба: цікаві новинки, улюблені класичні твори, спеціальні ціни та море спілкування.

6 червня в парку імені Шевченка, біля колонади (площа Шевченка, 1), відбудеться Дитячий книжковий ярмарок CHILDRENBOOKSALES з нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей. Початок: о 12:00.
На свято дитячої книги запрошує Департамент гуманітарної політики міської ради. 

197204485_513929343293014_8192676326238343983_n

Гості ярмарку отримають чудову можливість придбати книгу для малечі за символічною ціною і поповнити домашню бібліотеку.

- Це книги з фондів списання Дитячої системи бібліотек. Ті, які вже мають трохи зношений вигляд. Ми хочемо оновити фонд наших міських бібліотек. Було прийнято рішення не віддавати книжечки відразу на утилізацію, а запропонувати їх на ярмарок за символічними цінами. Книжки представлені різножанрові! Може бути, для когось вони ще послужать, - зазначили організатори ярмарку.

Також до «Сhildren book sales 2021» долучилися міські книгарні та видавництва.

Партнери заходу: Клуб сімейного дозвілля «Книжковий клуб», видавництво «Ліра», книжковий інтернет-магазин «Книголенд», «Книги у Юлії», «Книгосклад», «Книгарня Є», видавництво «Герда», видавництво «Старого Лева», книгарня «Майстерня розуму», видавництво «Nashaidea».
Вхід вільний. Захід буде проводитися з дотриманням всіх карантинних обмежень.

Метки: ярмарок дитячої книги