СБУ просит днепрян носить с собой документы: в чем дело?

22 июля на Днепропетровщине возможно ограничение или запрещение движения транспортных средств и пешеходов; проверка документов; досмотр личных вещей и автомобилей и тому подобное.
СБУ просит граждан иметь при себе документы, удостоверяющие личность. Это связано с тем, что Антитеррористический центр при Управлении Службы безопасности Украины в Днепропетровской области будет проводить плановые учения. Об этом сообщается на странице Управления СБ Украины у Днепропетровской области.

сбу_2
- 22 липня СБУ перевірятиме спецпідприємство підвищеного рівня небезпеки на вразливість у терористичному плані. Це буде один із об'єктів критичної інфраструктури, - отмечается в сообщении. - Тренування відбуватимуться в умовах максимально наближених до реальних із залученням спецтехніки.
Під час тренувань можливе тимчасове запровадження особливого режиму, у тому числі обмеження або заборона руху транспортних засобів і пішоходів; перевірка документів; огляд особистих речей та автомобілів тощо.
У зв'язку з цим, СБУ просить громадян мати при собі документи, що посвідчують особу.
У заходах братимуть участь підрозділи СБУ, Національної поліції, Національної гвардії, Державної служби з надзвичайних ситуацій та представники органів державної влади.
Принагідно СБУ закликає громадян бути пильними.
У разі потрапляння у поле зору осіб, які проявляють підвищений інтерес до об’єктів критичної інфраструктури, військових об’єктів, будівель органів влади і управління, а також підозрілих транспортних засобів, предметів чи засобів ураження поблизу стратегічних об’єктів, просимо невідкладно повідомляти до Управління СБУ у Дніпропетровській області за телефоном (056) 744-85-19 або телефонувати на спецлінію Національної поліції 102.
Тренування проходитимуть у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України та з безумовним дотриманням прав і свобод людини.
СБУ просить громадян зберігати спокій та із розумінням поставитися до певних незручностей і дотримуватися правил особистої безпеки.

оп

Метки: документы, плановые учения, СБУ