«Вот такой осколок достали из ребенка”: в каком состоянии дети, пострадавшие от взрыва

Вчерашнее ЧП, случившееся неподалёку от Днепра повергло в шок. Еще бы! От взрыва неизвестного предмета пострадали шестеро детей.
Врачи областной детской больницы на Космической делают всё возможное, чтобы пострадавшие дети поправились. об этом на своей странице в ФБ сообщил председатель областного совета Глеб Пригунов

- Ось такий осколок щойно дістали з черевної порожнини дитини…
Щойно повернувся з лікарні на Космічній. Ситуація складна. Але під контролем.
Двоє дітей важкі ,одному 5 років, другому – 16. Зробили переливання крові, операції триватимуть ще декілька годин. Мобілізовані всі необхідні засоби! Хірурги, завідувач івідділень травматології та хірургії, головний лікар – всі на роботі, в операційних!
На даний момент допомога не потрібна! Молимось за життя та здоров’я дітей!– написал чиновник.

Всех волновал вопрос: как пережили дети ночь?

-Діти, що вчора постраждали від вибуху всі живі.
Двох найважчих вночі прооперували. 16 – річний хлопець все ще на штучній вентиляції легенів, але лікарі говорять, що стабільний. 5-річний малий - в свідомості. Ще двох зараз почали оперувати.
В дитячій лікарні на Космічній все необхідне для допомоги є! Дякую всім лікарям за професіоналізм, поліції та службі МЧС за швидке реагування і всім небайдужим громадянам, які вночі співпереживали та пропонували допомогу! - проинформировал Глеб Пригунов.

он-5

он
Ранее мы сообщали 1 июля, около 20:00 на детской площадке в селеПашена Балка под Днепром прогремел взрыв, в результате которого пострадали шестеро детей.

Метки: больница, взрыв, дети, хирурги