Ворог намагався наступати на криворізькому напрямку, але безрезультатно

Окупанти не полишають спроб просунутись в напрямку Кривого Рогу. Але ЗСУ дають їм достойну відсіч. На криворізькому напрямку збудована міцна лінія оборони. Як повідомив начальник ВА Кривого Рогу Олександр Вілкул, посилаючись на інформацію Генштабу ЗСУ, окупанти безрезультатно спробували просунутися в районах населених пунктів Лозове та Широке.

-З втратами відступили, отримавши від наших героїчних військових жорстку відсіч. Також орки намагалися вести наступальні бої в напрямку Сухий Ставок – Лозове, успіху не отримали і з втратами відійшли. Авіація противника діяла сьогодні біля Осокорівки, Андріївки, Білої Криниці та Лозового, - повідомив Олександр Вілкул.

Проте рашисти подовжують обстрілювати мирні населені пункти, нищити інфраструктуру. На більше вони не спроможні.

- Ситуація у Кривому Розі знаходиться під повним контролем Військової адміністрації. Усі органи влади чітко виконують свої функції. Забезпечено роботу всієї критично важливої інфраструктури, екстрених служб та міського транспорту. Разом із військовими ми продовжуємо зміцнювати лінії оборони міста на всіх напрямках. Військова адміністрація міста продовжує надавати серйозну допомогу нашим частинам у матеріально-технічному забезпеченні – від автомобілів, тепловізорів, нічних прицілів до квадрокоптерів та будматеріалів, розказав Вілкул на щоденному брифінгу.

Метки: Олександр Вілкул