Волонтеры госпиталя написали открытое письмо в облгосадминистрацию

Волонтеры Днепропетровского военного госпиталя  написали открытое письмо директору департамента образования и науки   Днепропетровской облгосдамнистрации  Алексею Полторацкому -   об этом в Фейсбуке сообщает волонтер Мила Маневич.

ВІДКРИТИЙ ЛИСТ
Директору департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Олексію Володимировичу Полторацькому.
Доброго дня, Олексію Володимировичу!
До вас звертаються бійці та волонтери Дніпровського військового госпіталю. З великою вдячністю повідомляємо Вам, що напередодні і безпосередньо в День Захисника Вітчизни Дніпровський військовий госпіталь відвідали дуже багато шкільних та учбових закладів, що цим самим зробили Свято більш яскривішим теплішим і по - домашньому затишним. В ці святкові дні військовий госпіталь відвідали школи м. Дніпро: 84,140, 26, 46, 28, 135, 101, 142, 21, 37, 103, 67. Музична школа 15, ліцей 33. Верхньодніпровська СШ 1,Новомиколаївська СШ 1. м. Кам'янське СШ 25. ДНУ: комітет факультету суспільних наук і міжнародних відносин; медичне училище; дитячий танцювальний колектив " Пірует"; Багатопрофільний навчально - реабілітаційний ресурсно - методичний центр корекційної роботи та інклюзивного навчання.
Бійцям особливо запам'ятався концерт учнів СШ 26, який діти безпосередньо провели в відділенні неврології. Аплодували стоячи і зі сльозами на очах. Особлива подяка дітям, які безпосередньо брали участь у святковому концерті, який проходив в клубі госпіталя! А ще діти принесли багато домашніх смаколиків, зроблених батьками та вчителями. Вобмаль було солодощів, соків, фруктів. Але найціннішим був дитячий малюнок! У дітей була можливість безпосередньо подарувати свій подарунок , потиснути руку бійцю, висловити слова Подяки за мирне небо над Дніпром, ну і звісно сфотографуватися на пам'ять! Шановний Олексію Володимировичу, бійці та волонтери Дніпровського військового шпиталю висловлюють Подяку: за гідне патріотичне виховання підростаючого покоління, за небайдужість та піклування, за допомогу Армії та любов до України, всім педагогічним колективам та батькам дітей вищезазначених шкіл та учбових закладів! Особлива подяка дітям!!! За малюнки, гарний настій, дитячу безпосередність, любознавство, непідробні емоції і то й позитив, яким вони поділилися з нашими Захисниками!
З повагою, Захисники України та волонтери Дніпровського військового шпиталю. Всі пости та фото звіти можна подивитися на наших сторінках "Координационный центр волонтёрской помощи Днепровскому военному госпиталю" и " Помощь военному госпиталю".

Метки: волонтеры, Открытое письмо