Военный из Никополя погиб в учебном центре Черниговщины

В учебном центре "Десна" Черниговской области в результате взрыва гранаты погиб военнослужащий из Никополя, еще двух военных и одну гражданскую девушку доставили в местный госпиталь с ранениями различной степени тяжести. На странице «Навчальний центр «Десна» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.
- Близько 17:42 до поліції надійшло повідомлення, що в селищі Десна Козелецького району в гуртожитку поліпшеного типу для військовослужбовців контрактної служби пролунав вибух.
На місце події прибули слідчо-оперативні групи Козелецького району, Головного управління Нацполіції в Чернігівській області та вибухотехніки.
Поліцейські встановили, що внаслідок вибуху невідомого предмета (попередньо гранати РГД-5) загинув один військовослужбовець. Ще троє – двоє військовослужбовців та одна цивільна жінка — доставлені до госпіталю Деснянського гарнізону з пораненнями різного ступеня тяжкості.
Наразі поліція встановлює всі обставини, які призвели до вибуху. Криміналісти направили на дослідження зібрані речові докази, серед яких — уламки вибухового пристрою.
Цивільна дівчина та військовослужбовець наразі знаходяться в Головному військовому клінічному госпіталі. Обоє - в комі (медикаментозній). Стан їхній оцінюється як важкий та стабільно важкий. Постраждалій вчора була проведена операція.
Ще одна постраждала - дівчина-військовослужбовець, - також знаходиться під наглядом лікарів ГВКГ із травмою ока.
Ситуація під контролем керівництва 169-го Навчального центру, надається вся необхідна допомога, зокрема, сьогодні до госпіталю направлені 30 донорів крові.
За фактом вибуху у військовому гуртожитку в містечку Десна на Чернігівщині поліція відкрила провадження за статтею «вбивство».

центр центр_2 центр_3 центр_4

Метки: военнослужащий, граната, учебнй центр