Водопостачання поступово відновлюється по всьому місту. Комунальники оперативно ліквідовують велику аварію магістрального водоводу. Мер особисто контролює ситуацію

Швидке перекриття місця аварії, що зранку 19 листопада сталася на трубі магістрального водоводу, дозволило відновити подачу води на низці житломасивів, де через стрибок тиску з цим були проблеми. У центральному районі та житломасивах Перемога водопостачання мають відновити до кінця доби. Нині на місці працюють декілька профільних бригад і аварійна техніка. Роботи виконують швидко. На подачу тепла в будинки дніпрян це не вплине.

IMG_4677

Мережа холодного водопостачання належить до критично зношеної інфраструктури.
«Є план робіт, їх будуть виконувати у максимально стислі терміни — згідно з технологічним процесом. Прошу заспокоїти пристрасті. До кінця дня вода буде по всьому місту», — сказав Борис Філатов.

IMG_4570

За словами начальник інспекції по контролю за ремонтами КП «Дніпроводоканал» Сергія Чинчевича, порив стався на місці, де ще 15 років тому також ремонтували цю трубу.

IMG_4666

«Технічна вода для промивання системи зі зміненим кольором не буде враховуватися при сплаті та оформленні рахунків», - сказав заступник мера Михайло Лисенко.

IMG_4411 IMG_4658 IMG_4707

Метки: авария, водопостачання, КП "Дніпроводоканал"