Водоканал Каменского ввел солидарную ответственность жителей дома за долги

Жители Каменского теперь смогут проконтролировать, как платят за воду их соседи. Об этом сообщается на сайте КП «Каменский водоканал».

водоканал

Очевидно, в Водоканале рассчитывают, что жильцы стремясь не допустить отключения дома, будут воздействовать на должников. На сайте это нововведение поясняется так.

- В 2020 році працівниками КП «Кам’янський водоканал» ДОР» призупинено послугу водопостачання та водовідведення сотням абонентів, які мають величезні борги та самовільні підключення.
Коли до подвір’я під’їжджає техніка для відокремлення мереж відразу знаходяться кошти для оплати.
Дуже часто мешканці не вірять інформації про борги своїх сусідів, тому підприємство додало в особистий кабінеті користувача розділ «Розподіл заборгованості».
В цьому розділі Ви можете побачити борги своїх сусідів, та загальну заборгованість Вашого будинку.
КП «Кам’янський водоканал» ДОР» щиро вдячний абонентам, які не мають боргів – звісно Вас більшість, але деякі кам’янчани мають борги - 10, 20 а то і 50 тисяч.
Пам’ятайте, що заборгованість в десятки та сотні тисяч від кожного будинку – це перш за все не оновлені мережі водопостачання та водовідведення, немодернізовані технологічні прилади та техніка для роботи на аваріях, тощо.
Вчасно сплачені рахунки за послуги – це безперебійне водопостачання та водовідведення в Вашому домі.

Нагадуємо, що зареєструватися в особистому кабінеті можливо на сайті – mvk.dp.ua або в мобільному додатку - https://play.google.com/store/apps/details?id=ua.ukrbilling.client.mvk

Метки: водоканал, долги, Каменское, оплата