Во время учений на Днепропетровщине испытан уникальный беспилотник

В Восточном регионе на базе воздушного командования «Восток», в ходе двустороннего командно-штабных учений, практически применены новейшие средства воздушной разведки производства Украины. А группе «Повітряне командування "Схід" в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

беспилот

-Як повідомив командувач повітряного командування «Схід» генерал-майор Олег Струцінський, вітчизняні безпілотні авіаційні комплекси виробництва «Скаетон» виконували завдання з виявлення та спостереження за об’єктами умовного противника з наданням в реальному часі інформації про місце знаходження цілі для нанесення удару з повітря.

Безпілотний авіаційний комплекс призначений для виконання тактичних розвідувальних та пошукових операцій протягом 24 годин за крейсерської швидкості 120 км/год. Технічно мінімізовано спроможність виявлення елементів комплексу ворожими засобами радіолокаційної розвідки: враховано, що навігація за допомогою GPS в зоні бойових дій мало ефективна, отже комплекс створено максимально GPS-незалежним. До того ж відносно невеликий розмір літального апарату та вдала конструкція робить його «невидимим» для ворога з землі.

Крім того, в ході навчання, що проводилось під керівництвом Командувача Повітряних Сил генерала-полковника Сергія Дроздова, завдання по виявленню та знищенню об’єктів супротивника в іншому регіоні України в інтересах угруповання військ одночасно з вітчизняними виконували «Прапороносці» - сучасні ударні безпілотні літальні апарати іноземного виробництва, що взяті на озброєння українських Повітряних Сил.

беспилот_2 беспилот_3

Метки: беспилотник, воздушная разведка, учения